Nová zelená úsporám Light

Senioři mají možnost od 9. ledna 2023 získat dotaci 150 000 Kč na zateplení svých domů. Tyto dotace jsou čerpány z programu Nová zelená úsporám Light. Podporu mohou využít senioři, kteří vlastní nemovitost na území ČR. V této nemovitosti musí mít trvalý pobyt. A všichni členové domácnosti musí také pobírat starobní nebo invalidní důchod 3.stupně.

Maximální celková výše podpory je 150 000 Kč a to na 100% celkových realizačních výdajů projektu.
Nabídka je rozdělena do 6 částí:

  • Zateplení stropu
  • Zateplení střechy
  • Zateplení podlahy
  • Zateplení fasády
  • Výměna oken
  • Výměna vchodových dveří

Pokud jste zvolili jako typ izolace stříkanou pěnu, jsme připraveni Vám s vyřízením dotace pomoci. Kontaktujte nás

Registrovaný partner NZUL

Zateplení stropu

Podmínkou čerpání dotace je zateplení stropu pod nevytápěnými prostorami. Minimální požadovaná tloušťka izolace je 300 mm a to včetně stávající izolace. Výše podpory na izolaci stropu je 50 000 Kč. Jsou dvě možnosti jak strop zaizolovat: zespodu na strop nebo shora na podlahu půdy. Můžeme Vám nabídnout dvě varianty izolačního materiálu: měkká pěna (nepochozí) a polotvrdá pěna (pochozí).


Zateplení střechy

Podmínkou čerpání dotace je zateplení střechy nad vytápěnými prostorami. Minimální požadovaná tloušťka izolace je 300 mm a to včetně stávající izolace. Výše podpory na izolaci střechy je 120 000 Kč. Střechu lze izolovat zevnitř nástřikem měkké pěny nebo polotvrdé pěny. K izolaci šikmé střechy je možnost využít nadkrokevní izolaci po sundání stávající krytiny. K izolaci ploché střechy využíváme nástřik tvrdé střešní pěny s následným hydroizolačním nátěrem. Kontaktujte nás

Více informací o programu Nová zelená úsporám Light naleznete ZDE.

Comments are closed here.