Společnost D.B.M. Izolace s.r.o. vznikla v roce 2012 a za relativně krátkou dobu své činnosti se zařadila mezi nejúspěšnější izolatérské firmy na českém trhu.Každoročně zrealizujeme několik stovek zakázek zateplení podkroví, střech, dřevostaveb, ale také specifické stavby jako je např. zateplení kostela, sila, nebo například fotbalového stadionu.

Úspěšně zateplujeme ploché střechy prostřednictvím nejmodernější technologie, kterou každoročně vylepšujeme. Náš systém zateplení a hydroizolace je vhodný pro rodinné domy, bytové domy i pro komerční budovy.

Společnost D.B.M. Izolace s.r.o. aplikuje produkty španělské společnosti Tecnopol group a německé společnosti Willich isoliersysteme GmbH., obě firmy jsou jedni z největších producentů izolací a hydroizolací na evropském trhu s dlouholetou tradicí. Společnosti jsou držiteli certifikátů kvality ISO, neustále vyvíjí nové technologie a investují do výzkumu a vývoje.

Aplikujeme:

Pěnové izolace:
Vysoko expanzní měkkou pěnu s otevřenou strukturou buněk na vodní bázi Willpur 14501
Nízko expanzní polotvrdou pěnu s uzavřenou strukturou buněk Willpur 14301
Střešní nízko expanzní tvrdou pěnu s uzavřenou strukturou buněk Willpur 14501

Hydroizolační střešní materiály:
Silikonový nátěr – GacoProEco Solvent Free
Hydroizolační membránu Polyurea Tecnocoat P-2049
Vrchní – krycí alifatický nátěr Tecnotop 2c/2cp

Našim cílem je zajistit práce, které budou dokončeny v nejvyšší kvalitě, spokojenost zákazníka a neustále zlepšování know-how naší společnosti.