PŘÍPRAVNÉ PRÁCE

Pokud nemáte čas, nebo chuť a přípravné práce – vyklizení, olepení, zakrytí jsou pro vás komplikací neváhejte nás kontaktovat.
Vše zařídíme k vaší spokojenosti! 

  • Při nástřiku pěnové izolace vzniká mikroprach, který sedá na veškerý povrch v prostoru. Je tedy vhodné zakrýt veškerá okna, stěny, dveře případně další předměty, které nesmí být potřísněny. Tyto přípravné práce jsme pro Vás schopni zajistit. Před nástřikem, prosím, kontaktujte našeho obchodního zástupce, který s vámi řeší aplikaci vaší stavby. 

 

  • U novostaveb kde izolujeme strop nad sádrokartonem, se připravenost dotýká především přípravy rastrů pro sádrokarton. Pro plynulý nástřik bez zbytečného přerušování je ideální nemít připraven kompletní rastr. V ideálním případě spustí sádrokartonář pouze kotvy pro sádrokarton a po nástřiku pěnové izolace se rastr dokončí. Kotvy pro sádrokarton by měly být cca o 5 cm delší než je plánovaný nástřik.

 

  • Při nástřiku ploché střechy izolačními materiály, vznikají mikrokapénky, které poryvy větru odnášejí do blízkého okolí. Samozřejmě naše společnost pro aplikace vybírá dny, kdy vítr nefouká více než 5m/s.  Může ovšem dojít k poryvu větru, proto je nutné, aby se v blízkosti venkovního nástřiku nenacházely žádné auta.