Zateplení a hydroizolace ploché střechy

Naše střešní systémy jsou speciálně vyvinuty pro poskytnutí nejenom vynikající tepelné izolace, ale vykazují rovněž ideální mechanické hydroizolační vlastnostmi pro veškeré stavební a průmyslové aplikace. Plochá střecha pro nás není problém. Ať už zrealizujme novou střechu, nebo chcete opravovat starou nefunkční střechu, můžete se spolehnout na profesionální přístup i realizaci. Aplikujeme např. na tyto povrchy: falcovaný plech, folie, asfaltové pásy, IPA atd.

Naše společnost aplikuje tento systém zateplení ploché střechy:

  1. Základní vrstvu tvoří pěnová tepelná izolace s hustotou 47 kg/m3, která je vhodná na střešní pláště díky výborným izolačním vlastnostem. Síla pěnové izolace v 5 cm nahradí téměř 10 cm polystyrénu.
  2. Krycí hydroizolační silikonová vrstva GacoProEco Solvent Free je 100% silikonový nátěr bez obsahu rozpouštědel.  Jedná se o voděodolný materiál, který přilne téměř ke každému povrchu, vytvoří lesklou kompaktní vrstvu, která odolá extrémním teplotám a ultrafialovému (UV) záření. Silikonový nátěr GacoProEco Solvent Free v bílé barvě odráží 85% slunečního záření, tím i v horkých letních dnech udrží vaší střechu chladnou na dotek. Interiér domu se neprohřívá a střešní konstrukce se nezatěžuje.

Aplikace silikonového nátěru GacoProEco Solvent free, který má vynikající hydroizolační vlastnosti je možná i bez základní vrstvy z pěnové izolace.  Pokud nepotřebujete střechu zateplit je možné pěnovou izolaci vynechat a aplikovat silikonový nátěr přímo na povrch střechy. Plochá střecha zateplená kvalitně, rychle a na dlouhou dobu bez starostí.

Střešní plášť ve skladbě s i bez pěnové izolace má certifikaci s životností 10 let.