Zateplujeme haly, kontejnery, sila, nádrže, zásobníky, podlahy, ale i fotbalové stadiony.


Kvalitní zateplení objektu se vrátí v průběhu 3 – 5 let, přidanou hodnotu je celkové zpevnění stavby. Jednolitá vrstva přispívá k udržení konstantní teploty uvnitř objektu bez kondenzace vodních par.

Haly stříkané tepelnou izolací z polyuretanové pěny mají několik výhod:

  • Zamezí kondenzaci vodních par
  • Povrch absolutně beze spár s absencí spojů
  • Není potřeba povrch připravovat
  • Díky vynikající tepelné vodivosti postačí malá síla vrstvy
  • Na polyuretanovou pěnovou izolaci s uzavřenými póry aplikovanou v hale není potřebná nanášet další hydroizolační ochranný nátěr proti korozi
  • Vysoká rychlost práce (několik set čtverečních metrů na směnu)
  • Celkové zpevnění konstrukce

Vnitřní zateplení haly prostřednictvím měkké pěnové izolace NG 0808
Nástřikem měkké pěnové izolace NG 0808 průmyslový objekt nejen zateplíte, ale také tímto způsobem halu zaizolujeme zvukově. Pokud se například nad výrobní halou nachází kanceláře je odhlučnění výroby žádoucí. Při nástřiku měkkou pěnou v síle vrstvy 15cm  (což odpovídá cca 23 cm vatové izolace) dosáhneme tepelného prostupu 0,247 W/m2K a odhlučnění 50dcb. Celistvost nástřiku zamezí vzniku rosných bodů a nežádoucího odkapávání sražené vody. Měkká pěna je také lehká a nezatěžuje konstrukci střechy. Více o pěnové izolaci NG 0808 zde:

 

Vnitřní zateplení haly prostřednictvím polotvrdé pěnové izolace NG 0428
Pěnová izolace NG 0428 konstrukci haly tepelně izoluje a zpevňuje. Tato izolace se používá především v halách s „mokrým provozem“ tedy tam kde dochází k většímu rosení a je zde větší objem vodních par. Polotvrdá pěna NG 0428 neumožňuje průnik vody a její kondenzaci, působí jako parobrzda, částečně i jako hydroizolace. Tuto izolaci je možné stříkat i do prostor, kde je méně místa a je zde klade důraz na zateplení. Izolace v 5 cm odpovídá přibližně 10 cm polystyrenu. Více o pěnové izolaci NG 0428 zde:

 

Vnější zateplení haly prostřednictvím střešní pěnové izolace NG 0440 a polyureové membrány Tecnocoat P-2049El včetně alifatického nátěru Tecnocoat 2C
Na plochou střechu aplikujeme pouze ucelený systém, odolný proti UV záření, plně pochůzí, pevný a trvalý. Střešní pěnová izolace má výborné izolační vlastnosti dodáváme dle přání zákazníka v síle vrstvy min. 2,5 cm což odpovídá cca 5 cm polystyrenu.  Polyureová membrána zajišťuje odolnost vůči vlivům počasí, ptákům je chemicky odolná, otěruvzdorná a voděodolná. Závěrečná vrstva alifatického nátěru Tecnocoat 2C zajišťuje ochranu proti UV záření.  V tomto složení je střecha bezúdržbová s životností minimálně 25 let.